W stylu Ewy Farny

W miniony poniedziałek mogliśmy podziwiać rezolutną Czeszkę, Ewę Farnę, która odwiedziła showmana Szymona Majewskiego. Czy mądrze mówiła, pozostawiamy waszej ocenie, my zaś ocenimy jej strój. Piękna piosenkarka już nie raz zaskakiwała nas swoimi kreacjami, w poniedziałkowym programie wyglądała wyjątkowo ładnie i tradycyjnie.

Ewa ubiera się zazwyczaj z pazurem, w lekko rockowym stylu. Najczęściej wybiera czarne stroje, skórzane brasolety oraz charakterystyczne obuwie. Jak przystało na nastolatkę, czasem eksperymentuje z kolorami, jednak tym razem wybrała wyjątkowo skromny ubiór. Włożyła biały top, na który zarzuciła dżinsową kamizelkę, świecące, czarne legginsy oraz skórzane botki z ćwiekami. Wszystko dopełniła skórzaną biżuterią, a mimo to wygląda młodo, świerzo i bardzo ładnie.

Jeśli podoba Wam się strój Ewy możecie zaczerpnąć z niego inspiracje. Elementy ubioru nie trudne są do znalezienia w popularnych sieciówkach, dlatego mamy dla was przykładowy zestaw. Kamizelka pochodzi z kolekcji firmy New Look i kosztuje 150zł. Świecące getry, które wyglądają na skórzane, znajdziecie między innymi w sklepie Troll (49zł), a jeden z białych topów znajduje się w sieci Pretty Girl (również 49zł). Cały zestaw stworz rockowy look, który pasuje do kobiety w każdym wieku.

Opublikowano w kategorii: Modowe inspiracje.

Jedna odpowiedź na „W stylu Ewy Farny

  1. Kasia pisze:

    Bardzo mi się podoba jak się ubiera Ewa Farna ale niestety mnie nie stać na takie rzeczy:(

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Connect with Facebook

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>